Visual Storytelling. Jak opowiadać językiem video.

? 9 marca rozpoczynamy cykl webinarów z autorami książek wyróżnionych w konkursie Książka dla Trenera 2020.

To doskonała okazja do dyskusji o książkach, o tym, co dla nas Trenerów istotne i wymiany doświadczeń, bo w PTTB ważne dla nas jest poszerzanie i promocja rzetelnej wiedzy oraz rozwój przydatnych nam w pracy umiejętności.

? Zapraszamy już 9 marca 2021 o godzinie 18.00 na spotkanie z dr Moniką Górską, autorką książki "Visual Storytelling”. Monika jest uznanym ekspertem pracującym dla TV, reżyserem, redaktorem, wykładowcą akademickim, konsultantem,  autorem książek, oraz właścicielem Mistrzowskiej szkoły Strotellingu biznesowego.

Podczas naszego 1,5 godzinnego spotkania, prowadzanego w formie dyskusji m.in.:

? Monika odpowie o swojej nowej książce; 

? zastanowimy się wspólnie nad tym jaką wartość daje nam Trenerom wejście w różne role podczas opowiadania historii, jakie narzędzia wpływają na ich jakość, atrakcyjność, a także skuteczność ich oddziaływania;

? popatrzymy na storytelling, który jest nam tak bliski w codziennej pracy przez pryzmat niuansów i smaczków wprawnym okiem eksperta;

? Monika odpowie na nasze pytania, dlatego serdecznie Was zapraszam do wysyłania ich do nas przed spotkaniem na adres: biuro@trenerzy.org.pl.

Informacje o Monice: 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Monika_Górska

 

Chcesz doskonalić tę wyjątkową umiejętność?

To spotkanie jest w takim razie w sam raz dla Ciebie,?

Link do rejestracji:

Mar 9, 2021 06:00 PM Warsaw

Register in advance for this meeting:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0of-ChrDgsHtyzn_nsqrN8_S4OcJeXRhT2