„Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata”

Zapraszamy na VIII webinar PTTB

 

„Sukces jest najgłośniejszym mówcą świata"*, czyli jak profesjonalnie poprowadzić webinarium.

 

Prowadzący: dr Mirosław Oczkoś

Kiedy:  21 maja, 2020 o godz. 18:00

Zarejestruj się na to spotkanie wcześniej klikając w link:

https://zoom.us/meeting/register/tJclcO-qpzIjEtdoI0buY3CgeoX2kQFfDPdd

 

Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą informacje o dołączeniu do spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona! W trakcie webinarium prowadzący prosi o włączenie kamer!

 

Opis webinaru:

praca głosem / mowa ciała / aspekty techniczne,  czyli co i jak wpływa na nasz sukces w Internecie. 

 

O prowadzącym:

 dr Mirosław Oczkoś  

Właściciel firmy doradczo- szkoleniowej „OCZKOŚ PERFECT IMAGE”. Aktor, reżyser filmowy i telewizyjny. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doradca i mentor wizerunkowy ludzi biznesu, polityki, show biznesu .

Specjalista w zakresie autoprezentacji, mowy ciała, budowy wizerunku, technik perswazyjnych, elementów retorycznych oraz pracy głosem. Trener/konsultant min. polityków, menadżerów. Specjalista w budowaniu wizerunku firm i osób indywidualnych (15 lat doświadczeń). Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji grupowej, tworzenia kultury organizacyjnej, budowania i zarządzania skutecznymi zespołami w firmie, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie z zakresu zarządzania oraz wiedzę z zakresu psychologii. Konsultant marketingu politycznego.

Komentator TVN24, TVN, Polsat News oraz stacji radiowych np. Radio ZET. TOKFM, HalloRadio, RMF Fm.

Szkoli przedstawicieli najpoważniejszych firm w Polsce realizując programy szkoleniowe w formie  wykładów, warsztatów praktycznych, Coachingu. Prowadzi mentoring  dla ludzi biznesu i show biznesu.

Od 20 lat prowadzi zajęcia w Podyplomowym Studium Public Relations przy Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Członek Akademii Ekspertów PR.

Autor książek „Abecadło mówienia”, „Sztuka Poprawnej Wymowy czyli o Bełkotaniu i Faflunieniu ” „ Paszczodźwięki. Mały poradnik dla wielkich mówców”, Sztuka Mówienia bez Bełkotania i Faflunienia”. Jest autorem i współautorem kilkunastu artykułów prasowych na temat wystąpień publicznych, autoprezentacji i mowy ciała. ( Public Relations- rozdział książki dla wydawnictwa SGH, a także artykuły w Pracuj.pl, Koneser, Dlaczego)

W latach 2001 – 2002 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w jednej z warszawskich  agencji reklamowych.

 

*Napoleon Bonaparte (ze strony: http://oczkos.media.pl/)