Kolejne spotkanie „W co gramy?”!

Już niedługo odbędzie się kolejna edycja spotkania trenerek i trenerów PTTB " W co gramy?" !
 
Jakie atrakcje czekają na uczestników?
 
 • piątek, 30.IX.2022,godz. 18.00 - NASZE STOWARZYSZENIE - WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW PTTB. Odbędzie się  dyskusja i głosowanie nad sprawozdaniem z działalności i sprawozdaniem finansowym Zarządu, przedstawione zostaną propozycje
  zmian w statucie Towarzystwa, wolne głosy i wnioski. 

 

 • sobota 1.X.2022 od godz. 10.00 - NARZĘDZIOWO - "PRZEŻYWKI" NIE TYLKO DO PRZEŻYCIA. STWÓRZMY MĄDRĄ BAZĘ INSPIRACJI - To już drugie spotkanie z tej serii. Po pierwszym otrzymaliśmy tyle ochów i achów, że postanowiliśmy je kontynuować :-)
  Podzielimy się ze sobą (i tylko ze sobą) naszymi pomysłami na "przeżywki" oraz pracę z nimi, w tym ich omawianie. By były mądrym przeżyciem, by zadawać mądre pytania. Chcemy o nich nie tylko opowiadać ale ćwiczyć i testować na sobie.
  Tym razem oprócz dzielenia się własnymi doświadczeniami
  będzie również okazja na poeksperymentowanie, więc jeśli chcesz sprawdzić jak dane ćwiczenia czy eksperyment zadziała w grupie, to będzie ku temu świetna okazja. Uwaga: zabierzcie ze sobą komputery, bo jednocześnie będziemy tworzyć wspólny plik - bazę, tylko do naszego wspólnego używania.

 

 •  cd. sobota 1.X.2022 - SZKOLENIOWO - INSPIRACJE SZKOLENIOWE NASZE IDEE WARTE ROZPOWSZECHNIANIA - Przygotowaliśmy także dla Was, jak zwykle, kilka krótkich prezentacji, takich pigułek
  inspiracji z ostatniego roku m.in. z konferencji ATD (Association for Training Development) w której uczestniczyliśmy oraz w kontekście tematów, o które pytacie. Chcemy tymi spojrzeniami podzielić się z Wami i poznać także inne spojrzenia.

 

 • piątek 30.IX.2022 i sobota 1.X.2022 - SPOTKANIOWO WIECZOREM- TRENERSKIE OGNISKO WARTOŚCIOWE ROZMOWY TROCHĘ ZABAWY I ŚWIETNEGO KARAOKE - Porozmawiamy, powymieniamy się punktami widzenia, pośmiejemy się :-) Zarząd przyjeżdża już w piątek, więc jeśli chcesz zacząć w piątek - zapraszamy.
  Potem znów spotykamy się w sobotę wieczorem :-)

 

 • 1.5h sobota 1.X.2022 + 6h niedziela 2.X.2022 - WARSZTATOWO - WARSZTATY PRAKTYCZNE ANALIZY TRANSAKCYJNEJ - Krzyszof Sobieraj oraz Andrzej Niemczyk przeprowadzą nas przez przydatne w pracy trenera niuanse AT. Choć pierwszy dzień warsztatu rozpoczniemy od wyrównania wiedzy, to aby w pełni odnieść korzyść z całego drugiego dnia, przeczytaj koniecznie jedną z dwóch książek:
  Narodzić się, by wygrać Muriel James, Dorothy Jongeward – niedostępna w druku,
  jedynie na Allegro, są PDF - dobrze się ją czyta – rekomendowana przez Andrzeja. Analiza Transakcyjna dzisiaj Stewart Ian , Joines Vann. Dzięki takiemu przygotowaniu, będziemy mogli pójść głębiej w AT nie omawiając jej podstawowych założeń. Skoncentrujemy się na praktycznym wykorzystaniu wiedzy
  o: Grach, Driverach, Czasie, Rolach… i wielu innych inspirujących zagadnieniach.
  Nasi eksperci wielokrotnie przekonali nas o swoim profesjonalizmie więc jeśli temat jest Ci bliski nie może Cię zabraknąć na naszym spotkaniu.

 

Całe przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 30.09-02.10.2022 w Zgierzu.

Koszt: 799 zł dla członków PTTB
999 zł dla pozostałych osób

Jesteś zainteresowany/a uczestnictwem? Napisz na adres pawel.boguslaw@trenerzy.org.pl
Liczba miejsc ograniczona. 

Do zobaczenia!