Webinar: Kto nie idzie do przodu ten się cofa?

Zapraszamy na VII webinar PTTB na platformie ZOOM

 

Kto nie idzie do przodu ten się cofa? Co jako trenerzy „robimy” uczestnikom szkoleń z zakresu doskonalenie kompetencji miękkich. 

 

Prowadząca: Anna Agata Nowak

"Rysowanie weba": Anna Staśkiewicz

 

Kiedy:  7 maja, 2020 o godz. 18:00

Zarejestruj się na to spotkanie wcześniej klikając w link:

https://zoom.us/meeting/register/tJMrdOmvpzkiEtR7evnIzUXqsGeXsB-ET6up

 

Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą informacje o dołączeniu do spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Opis webinaru:

W 18 roku pracy trenerskiej wszczęłam przewód doktorski. Było to symboliczne wejście w dorosłość w zawodzie psychologa popularyzującego wiedzę w środowisku pracy. Chciałam się dowiedzieć więcej o osobowości, przekonaniach i dobrostanie, które to przekładają się na kompetencje przydatne w pracy. Podczas webminaru opowiem o wynikach badań, które realizuję w ramach rozprawy doktorskiej. Oczywiście badam to, co jako trenerzy „robimy” uczestnikom szkoleń z zakresu doskonalenie kompetencji miękkich. Prowadząc badania, dowiedziałam się również, „co robimy” albo, co sami sobie robią ci,  którzy nie są uczestnikami naszych szkoleń. Te wyniki są szczególnie ciekawe w obliczu zmieniającego się otoczenia, które niestety wyhamowało działania związane z rozwojem kompetencji osobistych przydatnych w pracy.

 

O prowadzącej:

ANNA AGATA NOWAK

Właścicielka firmy 4HR Anna Nowak. Trenerka biznesu, coach i konsultantka z 19-letnią praktyką w przygotowywaniu i prowadzeniu działań rozwojowych z zakresu umiejętności zarządzania oraz osobistych przydatnych w pracy. Laureatka kilku konkursów na innowacje społeczne w zakresie uczenia dorosłych. Autorka modelu pn. Rozmowy NA TRUDNE, A SPOŁECZNIE WAŻNE TEMATY przełożonego z podwładnymi. Współautorka podręcznika Kompetencje personalne i społeczne. Jak je rozwijać? (TEB Edukacja, wydawnictwo EDICON). Przeprowadziła ponad 1900 dni szkoleniowych. Autorka wideokursu „Pozytywna organizacja” dostępnego na stronie: Pozytywna-organizacja.edu.pl. Wykładowczyni na studiach podyplomowych, w tym na MBA. 

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktorantka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Stypendystka w grancie z Narodowego Centrum Nauki. Prowadzi badania nad osobowością i dobrostanem ludzi dorosłych oraz organizacji. Badania dotyczą poczucia skuteczności, nadziei na sukces, optymizmu, cech charakteru. Ukończyła kurs I, II i III stopnia w zakresie analizy transakcyjnej zakończony międzynarodowym testem 101.

 

"Rysować weba" będzie

ANNA STAŚKIEWICZ

Sketchnoter, Graphic Recorder, pasjonatka myślenia wizualnego, menedżer w instytucji publicznej z ponad 10 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami w obszarze dotacji unijnych.

Jako GraphicRecorder i Sketchnoter, tworzy notatki wizualne na dużym i małym formacie, w trakcie warsztatów, spotkań i konferencji. W prosty i przystępny sposób wizualizuje idee za pomocą słów i obrazów, tak aby ułatwić ich zapamiętanie odbiorcom.

Uwielbia pracować z ludźmi, bardzo ważne są dla niej relacje, chyba dlatego tak dobrze odnajduje się w obszarze myślenia wizualnego, które oferuje niezwykłe narzędzia udoskonalające komunikację międzyludzką.

Ma za sobą  szkolenia z obszaru zarządzania, coachingu, myślenia wizualnego, graphic recordingu, jest również absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu SET. Aktywnie działa w środowisku  sketchnoterow, jak i praktyków wizualnych.