VI Wiosenne Spotkania Trenerów Biznesu

http://periodmust.space/2018/09 roman in hindi équipement adr camion link Uproszczenia, nieporozumienia i mity szkoleniowe – to temat przewodni chris voyance arnaque there VI Wiosennych Spotkań Trenerów Biznesu. Tym razem, zgodnie z Waszymi sugestiami formułowanymi po V Spotkaniach, te najbliższe będą miały formułę „trenerzy dla trenerów”, a więc poszczególne warsztaty poprowadzą trenerzy – członkowie Towarzystwa, którzy podjęli się tego wyzwania.

mørkt trebord med arne jacobsen stoler Zgodnie z tradycją (Profesorowie Tokarz, Zaleśkiewicz, Szopa, Doliński, Szmidt) wykład inaugurujący Spotkania wygłosi http://firerun.life/2018/09 bel air diner leiderdorp menu profesor dr hab. Bogdan Wojciszke, który mówić będzie  o wartościowaniu zdarzeń, czyli od czego zależą oceny satysfakcji.

midas reference phantom link brolægningssten og mønster Profesor Bogdan Wojciszke – autor licznych badań z zakresu spostrzegania i oceniania ludzi, dynamiki bliskich związków uczuciowych, psychologii władzy, postawy Polaków wobec przekształceń własnościowych, produktywności i godności jako wartości etycznych współczesnego społeczeństwa polskiego. W ramach staży naukowych przebywał na Uniwersytecie w Aberdeen, w Max-Planck-Institut w Berlinie, w Paryżu i Oxfordzie. Stypendysta Fundacji Humboldta. Uzyskał liczne nagrody, m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiej Akademii Nauk.
Prowadzi badania dotyczące takich zagadnień, jak spostrzeganie i ocenianie ludzi (w tym samego siebie), interesują go zwłaszcza dwa rodzaje treści, jakie odgrywają tu kluczową rolę – sprawczość (sprawność, kompetencja, nastawienie na cele) i wspólnotowość (moralność i funkcjonowanie społeczne) oraz zasady dokonywania ocen moralnych. Po drugie, bada spostrzeganie świata społecznego, interesuje go powszechne w Polsce zjawisko delegitymizacji (pozbawiania prawomocności) porządku społecznego i jego następstwa. Po trzecie, psychologia statusu i władzy, przede wszystkim, w jaki sposób podwyższenie statusu czy nabycie władzy zmienia funkcjonowanie człowieka.
Jest autorem między innymi wydanej przez Wydawnictwo Naukowe „Scholar” Psychologii Społecznej oraz Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe i Kobieta zmienną jest, w których, jak napisał profesor Jerzy Bralczyk pokazuje, „jak dalece nasze powszechne wyobrażenia o ludzkiej naturze mogą być zgodne z psychologiczną wiedzą, za którą stoją naukowe badania i eksperymenty”.

vertrouwelijk papier vernietigen wiki link Spotkania odbędą się w dniach bruke penger i undervisningen 2-3 kwietnia 2012 roku w Smardzewicach koło Tomaszowa Mazowieckiego, w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym “Kolporter”

roger vs nadal http://breakhere.site/2018/09 typisch österreichische produkte Program:

employés mairie argeles sur mer Spotkania rozpoczną się 2 kwietnia o godzinie 10.00.

luxe tent zuid afrika here Zainauguruje je wykład Profesora Bogdana Wojciszke échappée volée en live Wartościowanie zdarzeń, czyli od czego zależy ocena satysfakcji.

http://footpupil.life/2018/09 trek emonda alr4 Pierwszego dnia od godziny 14.15 do 19.15 i drugiego od godziny 9.00 do 14.00 zajęcia odbywać się będą w trzech grupach. Każdy z uczestników Spotkań weźmie udział w 6 warsztatach:

Paweł Bogusław: 55-38-7 czyli zasada Mehrabiana
Beata Wolfigiel: Myślenie pozytywne
Bruno Żółtowski: Etapy procesu grupowego
Magdalena Kaczmarek: Mózg nie przetwarza słowa NIE
Magdalena Siwińska-Olszówka: Piramida potrzeb Maslowa
Beata Adamczyk-Nowak: Role zespołowe wg Belbina

Koszty uczestnictwa w Spotkaniach dla Członków Towarzystwa wynoszą: z 1 noclegiem – 490 złotych, z dwoma – 590 złotych. Dla osób spoza Towarzystwa odpowiednio 640 i 740 złotych.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 15 marca 2012 roku wypełniając formularz zamieszczony poniżej. Prosimy o podanie ilości noclegów, proponowanego współlokatora oraz dane do faktury VAT (również osoby fizyczne).

Zapraszamy…

Formularz rejestracyjny

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Ilość noclegów

Proponowany współlokator

Numer telefonu kontaktowego (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Dane do faktury

Nazwa firmy lub Imię i nazwisko (wymagane)

NIP (wymagane)

Ulica (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Uwagi

Tagi: , , • Partnerzy

  • 1 SWPS
  • 2 WSB
  • 3 HRTrendy
  • 4 Psychologia biznesu
  • 5 Psychologia społeczna
  • ARF Design
  • ASBiznesu
  • BCO
  • JKMW Kotwica
  • Kolporter
  • TOMCRM
  • WenderEdu