Projekt POPOJUTRZE 2.0

Szanowni Państwo,

po raz drugi zapraszamy do udziału w projekcie POPOJUTRZE 2.0 - to jedyny inkubator w Polsce wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do wspierania MIKROINNOWACJI w obszarze KSZTAŁCENIA.

Dzięki dofinansowaniu projektu ze środków Unii Europejskiej mamy szansę budować i testować rozwiązania zmieniające rynek edukacji. Mamy do rozdania 72 granty, każdy o wartości 60.000 zł.

CO OFERUJEMY?

W POPOJUTRZE 2.0 przekształcamy pomysły w innowacje. Poszukujemy osób i organizacji z pomysłem na szybsze, tańsze oraz lepsze metody i narzędzia pomagające się uczyć. Wspólnie przekształcamy je w produkty i pomagamy wdrożyć. Mamy możliwość wsparcia innowacji dotyczących edukacji formalnej i pozaformalnej na każdym etapie rozwoju człowieka – dla dzieci, dorosłych i seniorów.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

W projekcie może wziąć udział każdy – zarówno osoby fizyczne jak i instytucje – wymogiem jest stworzenie minimum 2 osobowego zespołu. W praktyce pomysł może zgłosić instytucja, jednostka samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwo niezależnie od branży, żłobek, przedszkole, szkoła, ale także grupa nauczycieli, dydaktyków, trenerów, edukatorów, rodziców.

NA CO MOŻNA PRZEZNACZYĆ GRANT?

Grant można przeznaczyć na projektowanie i testowanie MIKROINNOWACJI. Projektowanie innowacji to zazwyczaj czas pracy autorów innowacji nad rozwiązaniem a także sfinansowanie pracy ekspertów, grafików, czy innych osób pomagających tworzyć innowacje. Testowanie w zależności od rozwiązania to próbne lekcje, demo szkolenia, a także testy w sieci. Nie ma zamkniętego katalogu, jest budowany dla każdej innowacji z osobna.

INNOWACJE SPOŁECZNE

Nasz projekt ma charakter społeczny - szukamy więc takich innowacji, które będą zawieszone na stronie inkubatora i służyć społeczeństwu na zasadach określonych w creative commons.   

Jesteśmy przekonani, że projekt POPOJUTRZE 2.0 jest szansą dla wszystkich osób i instytucji, którzy widzą potrzebę zmian w obszarze kształcenia. Będziemy ogromnie wdzięczni za upowszechnienie informacji i zapraszamy do udziału!

Szczegóły dostępne są na stronie projektu: www.popojutrze2.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments