Metafora obrazowa w pracy trenera

http://periodmust.space/2018/09 roman in hindi Wielkopolskie Forum PTTB zaprasza:

équipement adr camion link Narzędzia coachingowe w pracy trenera na przykładzie gry STO MAP DO CELU – wykorzystanie metafory w pracy trenera.

chris voyance arnaque there mørkt trebord med arne jacobsen stoler Termin: 27.06, godz. 17.00

http://firerun.life/2018/09 bel air diner leiderdorp menu midas reference phantom link Miejsce:  Cienista Office (Cienista 4, Poznań)

brolægningssten og mønster vertrouwelijk papier vernietigen wiki link Dla kogo?

bruke penger i undervisningen Warsztat dla wszystkich trenerów, którzy chcą poszerzyć wachlarz dostępnych narzędzi do prowadzenia atrakcyjnych szkoleń.

roger vs nadal http://breakhere.site/2018/09 typisch österreichische produkte O czym?

employés mairie argeles sur mer Wykorzystanie metafory wizualnej w pracy trenerskiej.

luxe tent zuid afrika here échappée volée en live Korzyści dla uczestnika?

http://footpupil.life/2018/09 trek emonda alr4 Doświadczysz mocy metafory wizualnej.

Zapoznasz się z kompletną grą coachingową.

Zastanowisz się nad możliwością wykorzystania obrazu w pracy warsztatowej.

 

Niemal każdy zgłaszany temat może znaleźć swoje rozwinięcie w grach za pomocą kart STO MAP DO CELU.  Ich użycie pozwala Uczestnikom zarówno na poszukiwanie skojarzeń, odnajdywanie zasobów jak i odpowiednie stymulowanie swojej kreatywności poprzez sekwencje metafor i pytań.

kołczoGRA STO MAP DO CELU pozwala na:

 1. Odkrycie przez Uczestników zasobów użytecznych w danym działaniu
 2. Połączenie elementów [zasobów] nadających ich działaniom sens w powiązaniu z własnym talentem oraz strategią sukcesu a poprzez to uzyskanie synergii w działaniu
 3. Odkrycie mocnych stron oraz talentów Uczestników gry oraz sposobu ich rozwijania
 4. Uzyskanie wglądu w dylematy dotyczące postrzegania sprzeczności w danej sytuacji.

Dzięki tej grze możliwa jest praca na własnej postawie w relacjach w danej sytuacji [także relacje z daną sprawą lub człowiekiem] oraz własnym stosunkiem do takich tematów jak: planowanie, zaradność i osiąganie ponadprzeciętnych rezultatów oraz tworzenie strategii sukcesu. Jej najsilniejszym elementem jest pobudzanie do nowych inspirujących skojarzeń, oraz poszerzanie mapy percepcyjnej.

Gry z użyciem kart to kwintesencja twórczego podejścia do różnorodnych zagadnień. Aktywizują zarówno nasze skojarzenia, jak i pobudzają wyobraźnię, uruchamiają wspomnienia, zasoby i pozwalają na szybkie wyciągnięcie wniosków.

Autorem gry jest Maciej Bennewicz.

„Używam kart w różnych sytuacjach szkoleniowych i coachingowych. Na początku warsztatu i w tzw. rundce podsumowującej, ale też jako kompletne ćwiczenia pozwalające dotrzeć do sedna sprawy. Uczestnicy niezmiennie wskazują karty jako bardzo inspirujące.”

RAFAŁ IGNASIAK

Coach, trener biznesu i doświadczony menadżer, który pomaga osiągnąć cele zawodowe i osobiste. Inspiruje i mobilizuje w poszukiwaniu rozwiązań. Hasło przewodnie: Nic nie musisz – wszystko możesz! Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu kierunek Zarządzanie i Marketing oraz Psychologii w Zarządzaniu Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu TROP, Coaching Fundamentals Certificate® (CFC®) w Noble Manhattan Coaching, International Practitioner Business Coach w Norman Benett Academy (kurs akredytowany przez EMCC European Mentoring and Coaching Council i potwierdzony świadectwem jakości EQA). Superwizja: Maciej Bennewicz.

Wolontariusz w programie Odyseja Umysłu jako trener oraz sędzia regionalny i ogólnopolski. Pracował w branży finansowej w działach sprzedaży i obsługi klienta jako sprzedawca/handlowiec, menadżer oraz trener i coach.

Biegacz – rekord życiowy na dystansie 42 km 3:09:34 netto

Zgłoszenia: artur.roger@trenerzy.org.pl

 

Tagi: • Partnerzy

  • 1 SWPS
  • 2 WSB
  • 3 HRTrendy
  • 4 Psychologia biznesu
  • 5 Psychologia społeczna
  • ARF Design
  • ASBiznesu
  • BCO
  • JKMW Kotwica
  • Kolporter
  • TOMCRM
  • WenderEdu