Dodatkowe pieniądze we własnych szkoleniach online?

Zapraszamy na kolejny, X webinar PTTB

"Dodatkowe pieniądze we własnych szkoleniach online - jak  po nie sięgnąć szkoląc do tej pory tylko offline?"

 

Prowadzący: Jacek Wolniewicz

Kiedy:  25 czerwca, 2020 o godz. 18:00

Zarejestruj się na to spotkanie, najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem, poprzez link:

https://zoom.us/meeting/register/tJEvc-6grTkiEtApLJAuZuSpX8ei9xFeplzb

Po rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą informacje o dołączeniu do spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona!

 

Opis webinaru:

Praca szkoleniowa offline z firmami to nie jedyna droga, którą może podążać trener. Wbrew pozorom, to nam najłatwiej jest stworzyć "drugie nogi” wchodząc do świata szkoleń online. Ale warto odrzucić parę stereotypów myślenia o kursach i szkoleniach  online. Jakich? O tym powiem na webinarze na bazie m.in moich czteroletnich doświadczeń w prowadzeniu mojego butiku szkoleniowego z kursami, szkoleniami i programami  mentoringowymi tylko w wersjach online.

 

Prowadzący o sobie

Nazywam się Jacek Wolniewicz.

Uczę właścicieli firm, nauczycieli, coachów, szkoleniowców i ludzi przedsieębiorczych zarabiania na własnej wiedzy poprzez projektowanie, prowadzenie, sprzedaż szkoleń i kursów online. Uczę, jak zamienić  w online wiedzę na pieniądze.

Stworzyłem i prowadzę od 4 lat online pierwszą w Polsce "E- Szkołę Trenerów Biznesu „Master Teacher oraz "E- Akademię Kursów Online uczącą tworzenia komercyjnych szkoleń i kursów online.

Oprócz wielu innych mniejszych kursów online - wypuściłem na rynek pierwszy w Polsce #kursoebook - „Jak stworzyć pierwszy kurs online i od razu pozyskać 50, 100, 200 i więcej płacących kursantów?”, który zawiera praktyczne kroki dla twórców kursów online i sprzedał się w pierwszych 4 miesiącach w liczbie 1512 egz.

Zanim przeszedłem do online szkoliłem od lat offline sprzedawców, trenerów i menedżerów  z m.in takich firm jak:

BZWBK -Santander Bank Polska Raiffeisen Bank Polska, Millennium TFI, Millenium Leasing, Millennium Bank, Krajowy Rejestr Długów – Biuro Informacji Gospodarczej S.A, Kaczmarski Inkasso, 4F, CCC, SAF-Windykacja, Maspex o/Słowacja, Nordea Bank, ZPT Kruszwica, PNB, Paribas, My Network, PSS LUBIN, WSiP, Alior Bank, Balcerzak, Netia, Polskie Banki Spółdzielcze, Cadbury Wedel, CCC, Manpower, Horyzont In, Bahlsen, PSS Zorza, TU Europa, Polbank EFG, Sarantis ...oraz dla wielu średnich, mniejszych i dopiero startujących przedsiębiorców z całego kraju.

Dzisiaj 90% działalności szkoleniowej przeniosłem z sukcesem do online i wspieram początkujących w tworzeniu prosperujących biznesów opartych na zarabianiu na wiedzy. Pomaga mi w tym bogate doświadczenie zdobywane latami w branży telewizyjno-reklamowej.

Pamiętaj - Twoja wiedza może być Twoim biznesem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments